Pomysły na prezenty pełne emocji!
713 500 206 | 500 163 609


Kurs paralotniarstwa

star-pointstar-pointstar-pointstar-pointstar-point
1 opinii

Uczestnicy Uczestnicy: 1 OSOBA
Lokalizacje Lokalizacja: WROCŁAW, POZNAŃ, LESZNO

1499
Lubisz niezwykłe doznania? Naucz się latać! Kurs paralotniarstwa to wyjątkowa frajda, która pozwoli Ci odkryć piękno lotu w przestworzach. Zasmakuj w tym niesamowitym uczuciu wolności i odkryj w sobie pasję do latania.

Co zawiera prezent:
  • Profesjonalne szkolenie paralotniarskie prowadzone przez byłego trenera kadry narodowej, potwierdzone świadectwem ukończenia I etapu (uprawnia do przystąpienia do etapu II w każdej certyfikowanej szkole latania). Dodatkowo otrzymuje się uprawienia do wykonywania lotów holowanych, książkę lotów pilota paralotni, wewnętrzną licencję szkoły
  • Czas trwania: 4-6 dni (zależnie od pogody). Zajęcia teoretyczne (8 godzin): wiedza z zakresu meteorologii, aerodynamiki, prawa lotniczego); zajęcia praktyczne: zapoznanie się ze sprzętem, loty z niskich górek i wysokie loty holowane
  • Ubezpieczenie OC wliczono w cenę kursu. Dodatkowo zalecane jest wykupienie ubezpieczenia NNW
Ważne informacje:
  • Wymagania: wiek min. 15 lat. Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda obojga rodziców lub opiekunów oraz rozmowa jednego opiekuna z instruktorem przez rozpoczęciem kursu
  • Ubiór: buty za kostkę, usztywniające staw skokowy, ubranie na zmianę
  • Ograniczenia: waga min 47kg – max 110kg; konieczna konsultacja lekarska dla osób, z problemami kardiologicznymi lub tych, które doznały w ostatnich miesiącach urazów stawu skokowego/kolanowego/barkowego
  • Dostępność: prezent można zrealizować w sezonie od kwietnia do września
  • Pogoda: brak opadów; wiatr laminarny, prędkość wiatru do 5m/s (podczas zajęć na ziemi) i 3m/s dla(podczas zajęć w powietrzu)
  • Rezerwacja: rezerwacji należy dokonać z przynajmniej 2-tygodniowym wyprzedzeniem. Termin rezerwacji jest uzależniony od terminarza organizatora kursu.
star-pointstar-pointstar-pointstar-pointstar-point
Ocena na podstawie 1 opinii
Po tym jak spróbowałem lotu na paralotni marzyłem o kursie i dostałem go w prezencie na urodziny. Już prawie kończę i jestem przeszczęśliwy. Można powiedzieć, że latam ze szczęścia - polecam każdemu bo to pasja na całe życie.
Moskito666, 15.11.2013

Ważność bonu Ważność bonu: 12 MIESIĘCY
Czas trwania Czas trwania: 4-6 DNI
Sezonowość Sezonowość: PREZENT SEZONOWY
Pogoda Pogoda: MA WPŁYW NA REALIZACJĘ
Osoby obserwujące Osoby obserwujące: TAK
eVoucher
jak_wyglada_bon
wymiana_prezentu
Bon_wazny_12_miesiecy
Kolekcje_przezyc

Podobne prezenty

Zamknij okno

Zapytaj o prezent

Chcesz wiedzieć więcej o konkretnym prezencie?

Wyślij do nas zapytanie

Zamknij okno

Poleć znajomemu

Poleć prezent znajomemu

Zamknij okno

Pomysł na prezent

Wyślij pomysł na prezent na podany email

Prezent w formie przeżyć - dlaczego warto?

Copyright 2010-2014 by Prezentokracja s.c.

Design by ProudPixels powered by Piotr Bencki

W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika.
Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Prywatności".